רועי צור
שאלון אניאגרם מפגשים קרובים רועי צור
סלוגן
אימון מנהלים, הדרכת מנהלים, פיתוח מנהלים, ניהול ומיומנויות ניהול

ליווי ואימון מנהלים

ניהול הוא לעיתים קרובות מקום מאד בודד. התפקיד הניהולי, לבטח בפעם הראשונה, פוגש כל אדם באופן שונה ומביא לידי ביטוי חלקים שונים של האישיות: חולשות וחוזקות, אזורי בשלות ובוסריות, דרכי התמודדות ישנות וחדשות. כאשר משתמשים בביטוי "התפקיד עושה את האדם, ולא רק האדם את התפקיד" מרמזים לאפשרות של צמיחה אישית המערבת לימוד וסיגול התנהגויות ודרכי התמודדות חדשות. תהליך אימון מנהלים מאפשר למנהל לחלוק בנטל, להתייעץ וללמוד מיומנויות חדשות, אם ניהוליות או בינאישיות וכל זאת בקונטקסט פתוח, מקבל ואובייקטיבי. .

אנו מאמינים כי ביסוד ההצלחה או הכשלון נמצאת אישיותו של המנהל ויכולתו לנהל את עצמו. עבודה עם מנהלים והכרותם עם סגנון הניהול שלהם, על חוזקותיו וחולשותיו, מאפשרת להם לעבוד על מיומנויות הניהול מתוך מקום עמוק ואותנטי. גישה זו מצריכה עבודה תהליכית, בה מנהלים לומדים להתבונן בעצמם בסיטואציות שונות, ודרך משקפיים שונים, ואט אט לומדים ליישם הכרות זו במציאות היומיומית שלהם..

תהליך האימון האישי הוא מרחב בו אנו נפגשים לשעה וחצי, בדר"כ אחת לשבועיים ומאפשרים לתכנים שונים לעלות ולהתבונן בהם לצורך עיבוד ולמידה.

יחד עם זאת במסגרת הליווי, המנהל מקבל גם כלים פרקטיים רבים המכינים אותו לתפקיד ועוזרים לו בניהול העובדים. בין ייתר הנושאים בהם אנו עוסקים בליווי מנהלים:

בניית חזון ומטרות הן אישיות והן מחלקתיות

תפיסת התפקיד אל מול הגדרת התפקיד

שגרות ניהול – ישיבות צוות, פ"א, פ"ע, משוב וחניכה

הנעה ומוטיבציה של עובדים – כלים להנעת עובדים, מקורות כוח סמכות והשפעה

פרואקטיביות ויוזמה בתפקיד ניהולי

ניהול זמן ותיעדוף משימות

ניהול הביצוע – תכנון, הצבת יעדים ובקרה

ניהול קונפליקטים

מיומנויות תקשורת בינאישיות – הקשבה, אמפטיה ועוד

וכמובן שימוש במודל האניאגרם, ככלי לאבחון, הנעה והתפתחות עבור המנהל.

 בקרו באתר הפייסבוק שלי
הרשמה לניוזלטר החודשי
שתף

דף הבית | אודותינו | סוגי המפגשים | חומרי העשרה | אניאגרם | ייעוץ ארגוני | צרו קשר


© שאלון האניאגרם והתכנים באתר פותחו ע"י רועי צור. אין להעתיק, לפרסם או להפיץ תכנים מהאתר ללא הסכמתו של המחבר. | בניית אתר: אנימה | עיצוב: שירה עיצוב גרפי