שאלון אניאגרם מפגשים קרובים רועי צור
סלוגן
דף הבית אודותיי סוגי המפגשים מאמרים והרצאות אניאגרם פיתוח ארגוני תודות צרו קשר

ארגוני

 

"רועי יקר, ברצוננו להודות לך על הרצאת המבוא להתפתחות באמצעות האניאגרם, אותה העברת, בנועם רב, במפגש הנטוורקינג החודשי של קבוצתנו - הרצאה פוקחת עיניים ולב, לעצמנו ולחברינו לקבוצה. האניאגרם, שעשוי היה להחשד כמודל פשטני וקלישאתי, התברר, כבר בשלביה הראשונים של הרצאתך, ככלי רב עוצמה לאפיון אישיות, ממנו ניתן לצמוח. רבים מן המשתתפים מצאו את עצמם בטיפוסים הדומיננטיים שעלו מתוך השאלון, אותו מילאנו טרם המפגש. ההסברים, שהוספת והתרגילים, שהעברת, הרחיבו את היריעה וחשפו את פוטנציאל השימוש בו. נהנינו, הרחבנו דעת ולקחנו משהו הלאה. תודה. רבה! (:"  


 "משתתפי הסדנא התחברו מאוד לאניאגרם והכירו את עצמם יותר באמצעות המודל. בהיבט הגיבושי, הצוות הכיר אחד את השני יותר טוב בזכות האניאגרם, גם בפן המקצועי וגם בפן החברתי והאישי. זה חיבר בין אנשי הצוות וחלקם אמרו שהמודל מאוד דומה לאיך שהם בחיים ובעבודה. לדוגמא, אחת המשתתפות הופתעה בהתחלה מכך שיצאה טיפוס ה"בוס", אבל אח"כ כשהיא ניתחה את עצמה דרך המודל, היא הצליחה להסביר לעצמה כל מיני דפוסי התנהגות שלא היתה מודעת אליהם קודם לכן. זה נתן לה סוג של כוח והרגשה טובה. באופן כללי החוויה הייתה מאוד מעניינת, זה פתח את המחשבה לכיוונים שונים, ונתן למשתתפים הזדמנות להכיר אחד את השני באופן עמוק מבלי להיתקע בגלל מבוכה או ביישנות."  


"הסדנא נתנה לי ראיה טובה על דרך הניהול שלי ועל צרכי הניהול של חברי הצוות שלי. לא רק מול עובדים שלי, גם מול חברי ההנהלה והמנהלים הנוספים. תודה רבה על סדנא מושקעת ואיכותית."


"חשיפה לשיטה מאד מעניינת ומעשירה. שופכת אור על התנהגויות ועל מניעים נסתרים. היה מאד מעניין ומלמד. אתה שולט בחומר, מבין את הטיפוסים השונים ומעביר את הסדנא בצורה מרתקת. אין ספק שזה מעורר מחשבה רבה איך להטמיע את התובנות."


"האניאגרם הוא כלי מרשים מאד ומשקף תמונה מאד מעניינת על הטיפוסים השונים. העברת את הסדנא בטוב טעם, בנחת ובמקצועיות. יש לדעתי צורך בסדנא ארוכה יותר על מנת להעניק כלים אופרטיביים משמעותיים. היה מרתק!"


"הסדנא חידדה אצלי דברים שידעתי על עצמי ותמיד טוב לדבר על כך שוב מזוויות שונות. השיח עם מנהלים אחרים פותח את המחשבות לכיוונים אחרים. הסדנא מומלצת בין מנהלים באותו ארגון כי תמיד אפשר ללמוד אחד מהשני ולקבל רעיונות מסגנונות ניהול שונים. האווירה שרועי השרה היתה נעימה, פתוחה וברורה. האיזון בין ההקשבה שלך רועי כמנחה לבין תרומתך לדיון היתה טובה מאד."


"סדנת האניאגרם עם רועי נהדרת, פתוחה מאד, מאפשרת מקום לביטוי ונטולת ביקורת. למדתי כיצד להניע עובדים מסוגים שונים וכיצד ניתן לייצר יחסי קירבה עם טיפוסים שונים. אהבתי מאד, תודה."


"מאד מרענן לעבור סדנא כזו באמצע העבודה. מאפשר רגע לעצור ולחשוב על מי אני ואיך אני פועל כמנהל וכאדם בכלל. אני באופן אישי מאד אוהבת להעמיק במהות ובאינטרקציה החברתית כך שזה היה מהנה ומלמד מאד. מעבר לכך כמנחה אני חושבת שמאד נעים וכיף לשמוע את הפרשנות שלך לדברים והאווירה שאתה משרה מאד מאפשרת להיפתח ולהוציא את הדברים המעניינים באמת..."


"הציג לי מי אני בתור מנהל, הציג לי את הכשלים שלי בעבודה עם העובדים. היה מאד מעניין, מאד פורה ונותן כלים להתמודדות עם העבודה היומיומית ועם עובדים שונים וסיטואציות מגוונות. מומלץ בחום, מאד נהנתי!"

תפריט
אישי וזוגי
קו הפרדה
ארגוני
קו הפרדה
תפריט תחתית


:שתף
:הרשמה לניוזלטר החודשי

 בקרו באתר הפייסבוק שלי


דף הבית | אודותיי | סוגי המפגשים | מאמרים והרצאות | אניאגרם | פיתוח ארגוני | תודות | צרו קשר


.שאלון האניאגרם והתכנים באתר פותחו ע"י רועי צור. אין להעתיק, לפרסם או להפיץ תכנים מהאתר ללא הסכמתו של המחבר ©