שאלון אניאגרם מפגשים קרובים רועי צור
סלוגן
דף הבית אודותיי סוגי המפגשים מאמרים והרצאות אניאגרם פיתוח ארגוני תודות צרו קשר

אישי וזוגי

 
 
 "הזדמנות טובה לומר תודה על מילה חכמה, עצובה, טובה, אופטימית ופסימית, או סתם מילה. בעיקר תודה על ההקשבה המסורה, הסבלנות והסובלנות. אני למדה המון מהתהליך שלנו על הכל ובעיקר על עצמי הפנימי, אז תודה רבה!

 "אנחנו רוצים להודות לך על העזרה, התמיכה, ההכוונה, ההבנה, הלימוד והאהבה שהענקת לנו לאורך כל המפגשים. אנחנו מרגישים שהיית חלק חשוב ומשמעותי בזוגיות שלנו, ובזכותך אנחנו מצליחים להבין הרבה יותר טוב את העולמות אחד של השנייה, וגם מצליחים לבנות בהצלחה את הגשרים שיחברו ביו העולמות האלו ככל שיעבור הזמן...עזרת לנו ללמוד איך להקשיב האחד לשניה הרבה יותר טוב, ואיך להתמודד עם מצבי קיצון. גרמת לנו להכיר את עצמנו הרבה יותר טוב ולימדת אותנו להתמודד עם מה שאנחנו רואים במראה, אז תודה רבה."


"אתחיל ואומר, שאני מבין האנשים שחשבו שאימון זה קצת בזבוז זמן. תורה שאי אפשר ליישם בפועל. שמי שצריך אימון משמע הוא לא טוב. אני זוכרת שבכל המפגשים הראשונים התחושה שליוותה אותי הייתה שמנסים "לתקן אותי", שמשהו בי מקולקל. הקושי שלי היה להבין איך אחרי מספר רב של שנים, ומספר לא מועט של שנות ניהול, אצליח לעבור תיקון שכזה...טעות! ברגע שהבנתי שלא מנסים לתקן אותי, התחלתי להתמסר לתהליך. התהליך שעברתי בעזרתך היה תהליך נפשי עמוק ותהליך פיזי של ממש. הדברים עליהם נתת לי להתבונן נתנו לי להבין את ההבדל בגישות, את הצורך האמיתי "בלתקן". לימדת אותי לאהוב את מי שאני, כמו שאני, תוך מתן דגש לדברים שנכנעתי להם, ולכן הסכמתי לקבלם. עזרת לי להבין את המשמעויות הנוספות שהתלוו להתנהגויות הללו, ולכן בדרך פלא, ובלי כוונה מיוחדת, הן "תוקנו מעצמן". אחרי שנה וחצי של מפגשים, אני מרגישה שלמדתי להעריך, לקבל ולאהוב את עצמי כפי שאני. ושהביטחון שבניתי לקח את "המי שאני" למקום טוב, מכבד ומעצים. תודה לך על השעות המרובות, היחס האישי והאנושי, על הכיוון החד והברור, על הסבלנות האין סופית, ועל יכולת ההכלה המעוררת הערצה.                           

"כאדם שאמון על ניהול מערכת גדולה, רגישה ומורכבת בהווה, ולאחר שמילאתי לא מעט תפקידים ניהוליים בעבר, נחשפתי, הובלתי וחוויתי המון שינויים ותהליכים ארגוניים. ברובם לקחו חלק יועצים/מאמנים חיצוניים, כאשר מרכז התהליך היה סביב הארגון ומטרותיו. איתך עברתי תהליך שונה ומדהים, חיברנו בין ה’אני’ לבין הצרכים הארגוניים וזאת מתוך התובנה שהמורכבות שיש בכל אחד מאיתנו משליכה על הדרך בה בחרנו, ושלא באמת ניתן להפריד בין האני הפרטי לאני בתפקיד. נתת לי כלים להתמודדות עם סיטואציות רבות ומגוונות שמשמשות בעיקר בתפקידי, אך גם בחיי האישיים. תודה על ההדרכה, ההקשבה, השקיפות, הפתיחות, המחויבות, ובעיקר סביבת האימון הנעימה, והכנות, שבזכותם יכולתי להיפתח ולעבור תהליך אמיתי ואיכותי.

 

תפריט
אישי וזוגי
קו הפרדה
ארגוני
קו הפרדה
תפריט תחתית


:שתף
:הרשמה לניוזלטר החודשי

 בקרו באתר הפייסבוק שלי


דף הבית | אודותיי | סוגי המפגשים | מאמרים והרצאות | אניאגרם | פיתוח ארגוני | תודות | צרו קשר


.שאלון האניאגרם והתכנים באתר פותחו ע"י רועי צור. אין להעתיק, לפרסם או להפיץ תכנים מהאתר ללא הסכמתו של המחבר ©