שאלון אניאגרם מפגשים קרובים רועי צור
סלוגן
דף הבית אודותיי סוגי המפגשים מאמרים והרצאות אניאגרם פיתוח ארגוני תודות צרו קשר

מפגשי טיפול זוגי

בואו נדבר רגע על "הריקוד" הזוגי שלכם. ריקוד אמנם מסמל שמחה, אך במקרה הזה אני מתכוון למריבה הקבועה שלכם, זו שניראת כסצנה שחוזרת על עצמה בצורות קצת שונות בכל פעם. הנושא אמנם מתחלף, לפעמים הוא טריוויאלי, ולפעמים הוא חשוב, אך הדינמיקה תמיד זהה, ובלי משים אתם מוצאים את עצמכם במעין מעגל קסמים זדוני הזורע ביניכם עוינות וריחוק.

הפתרון המקובל היום לנישואים שעולים על שרטון הוא להתגרש ולהתחיל מחדש או לנקוט בשיטת הגירושים הסמויים – להישאר בנישואים אך להסתגר בתוך הקונכיה שלכם, להשלים עם מה שיש, ולאבד את התקווה לאהבה ולאינטימיות. יש שיגידו כולם ככה, מתנחמים בצרת רבים חצי נחמה. אולם רגע לפני שאתם בוחרים באחת משתי הדרכים, אני מזמין אתכם לסדרה של מפגשי טיפול זוגיים. הטיפול הזוגי הוא תהליך המאפשר לשבור את מעגל הקסמים שאתם מצויים בו ולהפיח תקווה וחיים חדשים בקשר.

בני-זוג לא מתחברים באופן מיקרי זה לזה, אלא מתוך תחושה עמוקה ולא מודעת שהמפגש עם בן הזוג מקפל בתוכו כאב ושלמות בעת ובעונה אחת. כאב, משום שבן הזוג נוגע לנו בדיוק באותם מקומות לא פתורים לנו, ומפעיל את נקודות הכאב האישיות שלנו. ושלמות, משום שלקשר הזוגי שלנו יש פוטנציאל לתקן אותם, ולצמוח מהם, וכך להפוך אותנו לאנשים שלמים ומפותחים יותר. במובנים רבים זה תהליך חוזר ונשנה של פציעה ותיקון, אך גם של התבוננות ולימוד, של צמיחה ושל התפתחות אישית וזוגית, עד אשר הכאב שוכך, ובני הזוג לומדים להיות המטפלים הטובים ביותר של עצמם.

המפגשים מתקיימים בקליניקה אינטימית בגבעתיים.

קרא/י עוד על נישואים במשבר ואובדן הרומנטיקה.

קרא/י עוד על אובדן התשוקה והסקס בזוגיות.

קרא/י עוד על דינמיקה זוגית לא-מודעת ואיך אפשר לעבוד איתה בטיפול זוגי ובכלל

 
         

תפריט
טיפול פסיכולוגי - פסיכותרפיה
קו הפרדה
טיפול אונליין דרך הסקייפ
קו הפרדה
מפגשי טיפול זוגי
קו הפרדה
קבוצת יחסים בין-אישיים
קו הפרדה
אימון מנהלים
קו הפרדה
תפריט תחתית


:שתף
:הרשמה לניוזלטר החודשי

 בקרו באתר הפייסבוק שלי


דף הבית | אודותיי | סוגי המפגשים | מאמרים והרצאות | אניאגרם | פיתוח ארגוני | תודות | צרו קשר


.שאלון האניאגרם והתכנים באתר פותחו ע"י רועי צור. אין להעתיק, לפרסם או להפיץ תכנים מהאתר ללא הסכמתו של המחבר ©